Geen macho types, een beetje stoer mag je absoluut wel zijn. Je bent te vertrouwen, eerlijk en vrijgezel lijkt mij ook wel handig, aangezien ik hier niet zit voor een vluggertje of zoiets.. Verder heb ik geen echte wensenlijst, ik sta open voor een leuk contact of een relatie, dat ligt natuurlijk niet alleen aan mij.
Alleen jij en ik in één bed en ik weet zeker dat we ook lol gaan maken. Dat is iets waar ik ook voor wil gaan. We doen alle dingen die we zo leuk vinden en in bed wordt het ook gek.
Ik wil iets nieuws proberen, vooral op het gebied van seks en verschillende standjes. Ik wil voelen hoe erg jij seks met mij zou willen hebben. Ik houd er van om het wild, ruw en vies te doen, ik hoop dat jij dat oké vindt!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Vajenn0610, 26 jaar · Dwingeloo
Een man die kan houden van wat ik voor hem kan doen. Een man die me altijd zal vragen om hem gelukkig te maken. Een man die meer
KimmetjeiSingle, 26 jaar · Utrecht
volgt
AlexxN1, 26 jaar · s-Heerenhoek
Ik ben op zoek naar een leuke vent die graag dingen doet die ik graag doe. Je moet echter exclusief voor mij zijn, want anders
London1990, 27 jaar · Baarn
iemand die zijn hart toestaat om ontroerd te zijn en daarna toestaat dat zijn acties zijn van het hart volgen. die streeft
Camella, 27 jaar · Hoofddorp
i am looking for a reliable and trusted, honest person.i am looking for a reliable and trusted, honest person.
Aubreeeh, 26 jaar · s Gravenwezel
Je zult een eerlijke en betrokken partner zijn. Je bent behulpzaam en communicatief. Je zult positief blijven in onze relatie.
-Suzanna-, 26 jaar · Moerkerke
Een man die volwassen is , zodat we samen veel stoute dingen kunnen doen. Je hoeft me de standjes niet te leren, omdat ik er een
BitHurry, 26 jaar · Lombardsijde
wat ik zoek is dat hij een oprechte, aardige, liefhebbende persoon is.