Misschien ben je nu vrijgezel en zie je het met me zitten. Ik hoop jou te leren kennen en het mag ook op een vriendschappelijke manier. Dan kan het altijd bloeien!
Je weet hoe je voor jezelf en je lichaam moet zorgen en dat is goed. Het betekent niet dat je beter bent dan anderen, maar het laat wel zien hoe je verantwoordelijk kunt zijn voor dingen als je voor jezelf kunt zorgen. Dus laten we kijken of je hebt wat nodig is om met iemand zoals ik te zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Candancemauriks, 26 jaar · Eindhoven
veel eisen heb ik niet , de leeftijd maakt mij ook niks uit.
Boxsor, 27 jaar · Boxmeer
Een leuke gezellige man.
Roxannie1805, 26 jaar · Hilvarenbeek
a. Je vind mij leuk, b. Je bent serieus en c. Je gebruikt je gewone hoofd e loopt niet dat kleine koppie in je broek achterna.
ZktKnuffel, 27 jaar · Lelystad
Een lekkere knuffelbare jongen :p
DareYouXXX, 26 jaar · Kinrooi
Ik moet zoveel tijd in het leven doorbrengen met seks hebben en daarvoor heb ik een partner in crime nodig. Alleen echt leuke
Yak1990, 27 jaar · Antwerpen
Als jij ook van dingen houdt die minder standaard zijn is dat al een overeenkomst. Ik heb geen eisen maar zoek wel iemand die
KittyIsSingle, 27 jaar · Drachten
ik zoek iemand om lekker mee te stappen, kattenliefhebber, dus niet allergisch. Het leuk vind om samen naar de bioscoop te