Bevallen die paar kenmerken van mij jou wel? En zie je jouzelf met mij wel lekker lang in bed liggen? Je houdt van knuffelen, zoenen, je bent netjes en verzorgd en serieus wat relaties betreft. Neem je dan contact met mij op?
Je bent een aantrekkelijke man die open staat voor het idee van de mogelijkheid dat we iets serieus kunnen starten. Maar we moeten er eerst voor zorgen dat we compatibel zijn met elkaar. We moeten eerlijk tegenover elkaar zijn, zodat we veel sneller dichter bij elkaar kunnen staan.
Je bent net als mij een familiemens, of staat er voor open. Je houd van reizen en geniet van een dagje uit. Je bent goed verzorgt en weet hoe je een vrouw moet behandelen. Romantiek is voor jou geen vreemd iets. Verder heb ik weinig eisen, als je maar leuk en gezellig bent. En dan komt de rest wel vind je niet?