Je houdt ervan om mij een passioneel beurtje te geven en je bent niet bang om mij een beetje pijn te doen! Je houdt van hoge hakken en strakke latex pakjes in verschillende kleurtjes.
Je bent geen veroordelende kl...zak die meisjes met grote borsten en een dikke kont wilt ontmoeten om op de eerste date al seks te hebben. Overdag een kop koffie gaan drinken is ook leuk. Probeer het maar eens! Als je in mij geïnteresseerd bent en dan bedoel ik écht geïnteresseerd, dan
Jij vindt mij niet over komen als een saaie oubollige doos. Dat ik gereserveerd ben vind jij wel wat hebben. Jij bent ook zoekende naar een lolletje en heel veel gezelligheid. Ik kan van alles opnoemen wat wij zouden kunnen doen, maar vind het ook wel leuk als jij met wat origineels op de proppen komt.