ik ben niet op zoek naar gewoon een date, maar een vast iets. te vaak dat ik een relatie heb gehad, wat na enkele weken alweer stopte. Nu toch wel liefstlieve, spontane,grappige jongen die zichzelf durft te zijn.
Wat zou mij opvallen bij jou? We lachen veel en hebben de tijd voor elkaar, ik heb geen lijst met wensen en eisen waar aan je zou moeten voldoen.Het gaat om de herkenning die wij bij elkaar vinden,de aantrekkingskracht die maakt dat wij leuk bij elkaar passen en een match zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Deiirdre, 24 jaar · Almelo
Een interessante kerel die me het gevoel kan geven dat ik te veel te bieden heb. Wie kan mijn gevoel van eigenwaarde vergroten!
Carrriee, 25 jaar · Lelystad
. Je houdt niet van roken en begrijpt ook dat ik allergisch ben. Je bent geen zware drinker. Gewoon af en toe drinken. En wees
Nansisi, 25 jaar · Klundert
Een romantisch type man dat me heel gemakkelijk zal zijn en me met respect kan behandelen, ik wil gewoon wat tijd vrijmaken
SandyB, 25 jaar · Meerbeek
Nieuwsgierig geworden en jij wil meer weten dan is er maar een ding wat jou te doen staat. Mij een (super) leuk berichtje sturen
Rozanne, 24 jaar · Rhenen
FF wat leuke gasten om mee te feesten!!!?? Zijn er toch wel he :p Maakt niet uit waar je vandaam kom als je wel een auto heb ofzo.
Jenskeh, 25 jaar · Oude Pekela
Ben opzoek naar een jonge met humor. Om leuke gezellige dingen mee te doen.
BusttheMove, 25 jaar · Rozenburg
Je ziet het graag die vrouwtjes die er sexy bij lopen en het liefste ga je dan met je hand meteen onder....stop stouterd we zijn