Jij vind het toch ook leuker om alles samen te kunnen delen? Dan moeten we dat gewoon eens doen. Ik maak veel mee op mijn werk en wil dat zeker wel aan je vertellen zo tegen het einde van de dag. Wil je dat ook met mij delen?
Je bent een beetje jong en is het in leeftijd of in je uiterlijk of in je doen en laten maakt mij niet uit. Als het klikt dan vind ik het al goed. Je kan serieus zijn en bezig zijn met allerlei leuke dingen in het dagelijks leven en dat wil je ook wel eens delen met een ander. Samen kunnen we het toch heel leuk maken
Gek op reizen, maar boven al dol op sex. Het door mij geschilderde plaatje bezorgt nu al opstand daar beneden, ach kom, waar wachten we nog op? Laten we het uit komen, of heb jij niets met Azië?