Vraag jij je soms wel af, als je toch ergens nog een maatje hebt rondlopen? Ja hoor. Ik kan dat wel zijn. Iemand om samen te lachen en misschien ook wel huilen. Samen winkelen, naar het strand en noem maar op.
Als je goed voor me kunt zijn, ben jij degene naar wie ik op zoek ben. Ik wil bij een lieve, romantische en gepassioneerde persoon zijn die me als een koningin zal behandelen. Kun jij die voor mij zijn? Laten we goed zijn voor elkaar.
Een goede kerel weet hoe belangrijk respect is, zowel binnen als buiten een relatie, hoop er hier één te vinden. En natuurlijk behandelt hij iedereen die hij ontmoet met respect, omdat hij zelfrespect heeft.
Wat zou mij opvallen bij jou? We lachen veel en hebben de tijd voor elkaar, ik heb geen lijst met wensen en eisen waar aan je zou moeten voldoen.Het gaat om de herkenning die wij bij elkaar vinden,de aantrekkingskracht die maakt dat wij leuk bij elkaar passen en een match zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
SexiFlexi, 25 jaar · Beverwijk
volgt
Tietsiaatje, 24 jaar · Assen
Ga jij het lang volhouden om jezelf in bedwang te houden? We gaan even uit in Assen en maken er een mooie tijd van? Lekker handjes
Roxxana, 24 jaar · Apeldoorn
TesHotste, 25 jaar · Kapelle
NVT
Menaomi, 24 jaar · Renesse
Als je me belangrijk kan laten voelen, denk ik dat dit het begin van goede dingen voor ons zal zijn. Maak je je nu klaar voor mij?
Marlee , 24 jaar · Aalsmeerderbrug
Als je me een goed gevoel kunt geven, zal ik je je speciaal laten voelen. Laten we dit gaan doen. Ben je goed bezig met mij? Stuur
WithAVERY, 25 jaar · Vogelenzang
Ik hoop dat je me hier vandaag kunt beschouwen. Ik ben gewoon een eenvoudig meisje dat geliefd wil zijn bij iemand die me tijd
Sanniee, 25 jaar · Koksijde
Een leuke verliefde jonge man die zijn liefde en gevoel ook echt durft te tonen. Een verzorgde jonge man natuurlijk want anders