Vraag jij je soms wel af, als je toch ergens nog een maatje hebt rondlopen? Ja hoor. Ik kan dat wel zijn. Iemand om samen te lachen en misschien ook wel huilen. Samen winkelen, naar het strand en noem maar op.
en jij zou jou moeten zijn, en niets meer. probeer niet zo erg om indruk op mij te maken. Ik kan onder de indruk zijn van, kleine dingen, ik ben geen materialistische vrouw. dus probeer het niet oke?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Briiska, 25 jaar · Eindhoven
Een man die van muziek houdt. Een man die muziek weet te waarderen. Een man die graag nieuwe mensen ontmoet vanwege muziek.
AnabelA0, 25 jaar · Nootdorp
Ik heb nog steeds zoveel dingen die ik wil proberen, ik wil dat een man dat aankan met mij, ik moet gewoon tijd vinden om je te
I-salie-, 24 jaar · Harkema
Een man is avontuurlijk en bereid om het overal mee naar toe te nemen, zolang het leuk en opwindend is! Ik hoop dat er nog steeds
LIKE-THIS, 25 jaar · Arnhem
GeileAnnie, 24 jaar · Hilversum
Mayyaya, 24 jaar · Gersloot
Niet geïntimideerd door mijn doelen en wat ik kan bereiken. Gepassioneerd over wat je doet. Ik bewonder iemand die
Batgang, 25 jaar · Roosendaal
Volgt
Knuffelzacht, 25 jaar · Antwerpen
ik hoop hier een lieve , fijn , knappe en gezellig jongen / man te leren kennen !