Ik weet niet wat ik exact zoek, waarschijnlijk zal ik dat pas weten als ik iemand leer kennen. Ik val op jongens die er leuk uitzien en iets te vertellen hebben.
Je bent een beetje jong en is het in leeftijd of in je uiterlijk of in je doen en laten maakt mij niet uit. Als het klikt dan vind ik het al goed. Je kan serieus zijn en bezig zijn met allerlei leuke dingen in het dagelijks leven en dat wil je ook wel eens delen met een ander. Samen kunnen we het toch heel leuk maken
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Naughtynasty, 24 jaar · Randwijk
lekker life goed uithoudignsvermogen
LeukeDate, 25 jaar · Etten-Leur
Interesses qua man: verzorgd, intelligent, lang, spontaan, humoristisch, niet-rokend, tattoos vind ik geweldig! Afknappers:
Knuffelzacht, 25 jaar · Antwerpen
ik hoop hier een lieve , fijn , knappe en gezellig jongen / man te leren kennen !
Gorgeous G1, 24 jaar · Kropswolde
Wijs kan je mij noemen en ik zoek een man die van goede gesprekken houdt en natuurlijk een man die open staat voor een relatie.
ZazaaX, 25 jaar · Lichtaart
Voor mij ben je een speelkameraadje, mijn seksvriendje dus. Je mag me om het even wat vragen, als het maar niet iets serieus
Maudje03, 24 jaar · De Koog
Ben jij de man bij wie ik dat nieuwe geluk kan vinden? Laat dan snel wat van je horen en wie weet worden wij wel gelukkig samen.
Luckystrike1992, 25 jaar · Meppel
Ben je geil en wil je me de leegte helpen opvullen?
SophSingle0, 24 jaar · Hellum
Zeer actief en gemakkelijk in de omgang. Op zoek naar een gelijkgestemde ziel om te delen. Breng jij je vakantie door in de