Je hebt ambitie en je doet je best om dit te bereiken. Ik denk dat we elkaar in dat opzicht kunnen helpen. We moeten gewoon open en eerlijk tegen elkaar zijn.
Een man die echt van me houdt, mijn verleden accepteert, hoe verschrikkelijk het ook was, of wat me ook maar overkomen is . Hij zou me nog steeds accepteren en van me blijven houden omdat hij mijn toekomst wil zijn. Denk je dat we samen een goede tijd kunnen hebben?
Ik hou van een beetje gekke jongens, die wel in zijn voor een aparte date en gekkigheid uithalen. Het hoeft dus niet heel erg serieus te zijn gelijk, maar wel iemand die respect voor vrouwen heeft.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Domi5, 25 jaar · Heythuysen
Amelia91, 25 jaar · De Bilt
Ik ben met mijn laatste jaar bezig en daarna wil ik toch wel graag een relatie hebben en weer eens gaan genieten in het leven,
Chillend, 25 jaar · Amstelveen
ik wil eens wat regelen met een leuke gast....
Dear Norma, 25 jaar · Nieuwkoop
Ben jij een leuke spontane vent die ook nog eens leuk eruit ziet dan zou ik je graag eens ontmoeten en wie weet wat wij in de toekomst
Tamara93, 25 jaar · Norg
Jij bent een intelligente, ruimdenkende, zachte jongeman die houdt van knuffelen, uitgaan, samen zijn maar je wilt ook
PC114, 24 jaar · Wierden
Ik ben een geweldige persoon, dus ik heb iemand zoals ik nodig. Ik heb iemand nodig die onvoorwaardelijk van me houdt. Ik ben
Valentiiina, 24 jaar · Zaandam
Seks is niet alleen bestemd voor de slaapkamer, nog plekjes genoeg waar het véél spannender is. Gewoon doen
AnoekkX, 24 jaar · Laakdal
Je zou heel blij moeten zijn als je bij me bent, me blij met je laten voelen, me iets vertellen over wat we samen kunnen doen.