Als je denkt dat ik je het geluk kan geven waarnaar je op zoek bent, moet je me hier berichten. Ik ben er vrij zeker van dat dit het begin zal zijn van leuke dingen voor ons. Ik ga je alle dingen geven die ik je kan geven.
Als je bereid bent om helemaal aan mij te geven, dan denk ik dat we de kans krijgen om een fijne relatie samen te hebben. Ik zal wachten op alle dingen die we voor elkaar kunnen doen en die ons gelukkig zullen maken.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Nobodysliefje, 25 jaar · Borgsweer
NVT
Penny2u, 24 jaar · Goënga
Ben je een student of een beetje ouder en kun je met iedereen opschieten? Ik ben op zoek naar een man die met beide benen op de
Kaitlynn92, 25 jaar · Tolbert
Wil je met me zwemmen? Ik wil meer weten over wat je al hebt geleerd, ik moet bij iemand zijn die warm en goed is in het geven van
Silver 93, 24 jaar · Kraainem
Als jij sympathiek en gezellig bent is dat al een goed begin. Je bent een man die graag op pad gaat maar ook thuis op de bank kan
Bad DreamS, 25 jaar · Ammerstol
begripvol, gemakkelijk om mee om te gaan, geduldig, flexibel en kan zich aan de omgeving aanpassen. Het beste voor mij is
Where Too Look, 25 jaar · Schoorl
Een glimlach die je kietelt is dat iets wat je graag voelt, alleen maar lachen en genieten van de kleine dingen van het leven.
Violaatje, 25 jaar · Beerzerveld
Ik zoek een gezellige man om leuke dingen mee te doen. Ik ben zelf heel spontaan, eerlijk, open en sta heel vrij in het leven.
CuteAshleyy, 24 jaar · Groningen
Ben jij degene die ik zoek? Laten we dan geen tijd verspillen en er voor gaan!!! Liefs mij