Je bent een beetje jong en is het in leeftijd of in je uiterlijk of in je doen en laten maakt mij niet uit. Als het klikt dan vind ik het al goed. Je kan serieus zijn en bezig zijn met allerlei leuke dingen in het dagelijks leven en dat wil je ook wel eens delen met een ander. Samen kunnen we het toch heel leuk maken en hoe het vanaf de eerste kennismaking gaat zien we vanzelf.
Ik hou van een man die weet hoe hij een glimlach op mijn gezicht moet toveren. Iemand die me op een date kan nemen en me het geluk kan laten voelen dat ik in het leven wenste. Een lieve en begripvolle kerel die op zoek is naar een serieuze relatie met mij. Je moet ruimdenkend en slim zijn!
Ik heb geen eisen of vooraf dingen die ik echt wil gaan vinden. Het kan namelijk een stap maatje zijn, of een vertrouwenspersoontje wat je er aan over gaat houden.