Ik ben op zoek naar een man, die lief is van veel plezier houdt. Vol humor zit en het heel gezellig vind bij mij thuis maar ook om af en toe eens flink de beest uit te hangen. Ben jij die man en zie je een relatie met mij wel zitten mail me dan snel. Wie weet zitten we dan heel snel tegen over elkaar.
Het zou heel leuk zijn een leuke jongen hier te ontmoeten, die het ook druk heeft met zijn leventje en die heel graag met mij leuke dingen zou willen doen. Maakt niet zoveel uit wat, als het maar gezellig is samen toch? Misschien komt er nog wat leuks uit!
Je bent een beetje jong en is het in leeftijd of in je uiterlijk of in je doen en laten maakt mij niet uit. Als het klikt dan vind ik het al goed. Je kan serieus zijn en bezig zijn met allerlei leuke dingen in het dagelijks leven en dat wil je ook wel eens delen met een ander. Samen kunnen we het toch heel leuk maken