Nou, laten we niet te hard van stapel lopen, maar als jij iemand die ik zoek,..? weetje stoere vent kan geen kwaad, maar met stoer bedoel ik niet macho of haantjes gedrag!!!, beetje lekker, ben niet echt gebonden aan leeftijd.
Ik zou willen dat iemand er voor me is, leuke dingen doen samen. Het leven oppakken, en gelukkig worden. Het is misschien nog wat vroeg om te zeggen, maar ik ben er klaar voor, en we zien wel.
Gek op reizen, maar boven al dol op sex. Het door mij geschilderde plaatje bezorgt nu al opstand daar beneden, ach kom, waar wachten we nog op? Laten we het uit komen, of heb jij niets met Azië?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Mik-ki-hot-, 25 jaar · Haarlem
Ik verwacht dat je geil bent zoals ik ben, Wild als ik, en actief zoals ik kan zijn. Alleen ben ik zo actief, vooral in bed als
Maure Maure, 25 jaar · Sauwerd
Ik denk dat ik de vrouw ben die weet hoe moeilijk dit leven is als je je geliefde niet bij je hebt en je heel eenzaam in je hart bent.
Sarah24Single, 25 jaar · Assen
Volgt
Cynthiaaa X5, 25 jaar · Nerem
Ik zoek iemand die net zo sportief is als mij. Ben jij die man. Laat me dan snel wat horen. Wie weet gaan we dan snel samen sporten.
Babygirl 6, 25 jaar · Schardam
Eigenlijk ben ik niet zo veeleisend voor mannen hoor. Als je maar lief bent en vooral heel belangrijk: iemand met wie je kan
SteadyGirl, 25 jaar · Antwerpen
Een uitdagende man zou zeker welkom zijn maar wel met het nodige respect want daar sta ik wel op. Jij weet ook hoe je een vrouw
DiinahXx, 25 jaar · Slijkenburg
Gedraag je als een man in plaats van als een vrouw. Wees geen homo, weet je. Ik wil iemand die de deur voor me opent, iemand die
Snoepie199202, 25 jaar · Leidschendam
Een jongen die open staat voor een gezellige en liefde volle relatie. Iemand die al vrij zelfstandig is, van gezelligheid