Je moet een makkelijke man zijn die goede intenties heeft met mij. Die graag zijn beschikbare tijd met mij door wil brengen. Iemand die ruimdenkend en verantwoordelijk genoeg is. Een zorgzame en liefhebbende man. Ben jij die man?
Jij bent zelf ook niet verlegen, integendeel. Het windt jou enorm op dat ik mij ook door anderen wil laten neuken en jouw dominantie komt daarbij heel erg goed van pas. Neuk mij erg diep in al mijn gaten en ik ben er zeker van dat je mij nog meer wilt geven, of niet?
Ik ben niet het type om op een site te zoeken en misschien ben je hier ook wel om gewoon eens te kijken wat er allemaal op je af komt. Op het eerste gezicht natuurlijk. Daarna komt er toch meer? Maar het leek me wel eens leuk om uit te proberen! :)