Wat hoop ik te vinden? Nou Iemand die open, eerlijk, lief, spontaan, trouw, respectvo en vooral, romantisch is, waar ik een diepgaand gesprek mee kan voeren, met wie ik over zijn gevoelens kan praten, iemand die een knuffelbeer is, iemand die toch nog in de "echte liefde gelooft". Dus mannen, die uit zijn op een avontuurtje, een losse flodder, gelieve verder te scrollen.
Omdat ik ook niet de rest van mijn leven alleen wil blijven en toch wel fijn zou vinden om iemand te hebben die meer voor me is dan alleen een vriend, heb ik mij hier ingeschreven.
Je bent een hele leuke en goed uitziende meegaande vent die bezig is met zichzelf en mij. Je let niet op wat anderen wel of niet doen, want dat moeten ze lekker zelf weten toch?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Megee, 25 jaar · Castricum
Ik val op blonde lange mannen tot 38jaar :)
Keuken, 25 jaar · Berkel-Enschot
Allemaal perfecte mensen hier daar ben ik niet naar op zoek. Ben juist op zoek naar die ene die niet volmaakte die s'morgens
Fuckajax, 24 jaar · Leek
volgt
Starr, 24 jaar · Arnhem
Leuk meedoen en lekker jezelf zijn. Geen saaie knar of te hyper-actieve figuur! Ook geen stoere binkie, want dat vind ik persoonlijk
Nansisi, 25 jaar · Klundert
Een romantisch type man dat me heel gemakkelijk zal zijn en me met respect kan behandelen, ik wil gewoon wat tijd vrijmaken
GewilligMoment, 25 jaar · Zutphen
Jij moet sex willen met mij!
Ilseboers, 25 jaar · Almere
Stuur ik je na één berichtje niks terug pleaseeeee stuur dan geen berichtjes meer, want zo raakt mijn box