Nou, laten we niet te hard van stapel lopen, maar als jij iemand die ik zoek,..? weetje stoere vent kan geen kwaad, maar met stoer bedoel ik niet macho of haantjes gedrag!!!, beetje lekker, ben niet echt gebonden aan leeftijd.
Open, eerlijk en spontaan. Openstaan om een relatie te beginnen, het hoeft allemaal niet snel snel te gebeuren, stap per stap zullen we er ook wel komen. Ik ben geen losbol die van man naar man huppelt, ik verwacht van jou hetzelfde.
Ja mijn ideale partner is een nette man, een wel opgevoede man die weet wat hij wilt in het leven. Volwassen is, en mij het gevoel kan geven dat ik leef!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Mimilalaa, 24 jaar · Jonkersvaart
Een man die niet op zoek is naar wat ik op mijn lichaam heb, maar op zoek naar een vriendelijke vrouw ondanks de tatoeages heb.
Sexy-Regin4, 25 jaar · Vianen
Ik mag best eens aan mezelf denken vind ik. Dus is het tijd voor een leuke relatie! Ik ben naarstig en dringend (niet wanhopig
Pleuntjjeee, 25 jaar · Schiedam
Ik hoop gewoon dat er ook een leuke jongen te vinden is die er geen probleem van maakt dat ik niet altijd elk weekend met hem op
Partymuts, 24 jaar · Almere
Ik heb de voorkeur voor een jongen die niet rookt, en misschien iemand die motor rijd, want dat vind ik zelf wel heel erg stoer!
ViiiLettie, 24 jaar · Kornhorn
Ben je geinteresseerd in mij, lekkere seks hebben en het allemaal niet te ingewikkeld maken?
Yazminzoey, 24 jaar · Sint Pancras
volgt
SportingBabe, 25 jaar · Bergen op Zoom
Waar zou jij aan moeten voldoen? Als je maar lekker snel opgewonden en sexy bent, dan ben ik al snel helemaal tevreden. Dus