Een man die echt van me houdt, mijn verleden accepteert, hoe verschrikkelijk het ook was, of wat me ook maar overkomen is . Hij zou me nog steeds accepteren en van me blijven houden omdat hij mijn toekomst wil zijn. Denk je dat we samen een goede tijd kunnen hebben?
Ik ben op zoek naar een leuke man, die me kan begrijpen en mijn vriendschap of alles kan zijn. Ik heb een man nodig die mijn paraplu in mijn leven is en me helpt, niet om een ??alleenstaande vrouw te zijn.
Jij bent zelf ook niet verlegen, integendeel. Het windt jou enorm op dat ik mij ook door anderen wil laten neuken en jouw dominantie komt daarbij heel erg goed van pas. Neuk mij erg diep in al mijn gaten en ik ben er zeker van dat je mij nog meer wilt geven, of niet?