Je bent geen veroordelende kl...zak die meisjes met grote borsten en een dikke kont wilt ontmoeten om op de eerste date al seks te hebben. Overdag een kop koffie gaan drinken is ook leuk. Probeer het maar eens! Als je in mij geïnteresseerd bent en dan bedoel ik écht geïnteresseerd, dan praat je ook gewoon met mij.
Jij bent die heerlijke man die mijn leven nog meer inhoud kan en wilt geven. Een speelmaatje die net als ik houd van de goede dingen in het leven. Experimenteer je nog graag om de spanning tussen ons bloeiend te houden? En/of vindt je het opwindend om te zien hoe ik met mijzelf speel? Dan maak ik graag kennis
Ik ben niet het type om op een site te zoeken en misschien ben je hier ook wel om gewoon eens te kijken wat er allemaal op je af komt. Op het eerste gezicht natuurlijk. Daarna komt er toch meer? Maar het leek me wel eens leuk om uit te proberen! :)