Een knappe kerel die verantwoordelijkheid kan nemen. En een goed gevoel voor humor heeft iemand die me gelukkig kan maken als ik bij hem ben. Ik hoop dat je me met liefde en respect kunt behandelen en we kunnen beide dingen doen die ons gelukkig maken als we samen zijn.
Als je veel dingen voor me kunt doen, zal ik dat allemaal waarderen. Laten we deze speciaal voor ons maken. Ik weet dat dit geweldig voor ons gaat zijn. Ben je klaar om leuke tijd met me te hebben?
Ben jij een verzorgde man die in staat is een conversatie inhoud te geven, ben jij lief en spontaan van aard. Zin in gezelligheid en spanning een dolletje? Vind jij dat ik hiervoor geschikt zou zijn wat word jou volgende stap ik ben zeer nieuwsgierig.
Een aardige en fatsoenlijke gozer met een goed gevoel voor humor die om zijn familie geeft. Liefst iemand die geen relatie heeft. Iemand die echt plezier wilt maken en gevoelens wil hebben.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Annaa, 22 jaar · Assen
volgt
Toverstafke, 22 jaar · Genk
Het zou fijn zijn als u de middelen en de mogelijk heden hebt om deze kant op te komen, ik heb geen auto. Maar waar een wil is is
LovePalma, 22 jaar · Stalhille
Op zoek naar een man die brutaal en creatief is. Kun jij mijn poesje zuigen totdat ik sprakeloos ben? Verras me.
Supertrouper, 23 jaar · Houten
Ik hoop iemand te leren kennen, die wel voldoende tijd vrij kan maken. Openstaat voor leuke dingen en niet snel boos wordt
MarijkeS, 22 jaar · Knokke-Heist
Nou ik hou van een leuke gezellige en erg energie volle jongen. Lekker zelfstandig, tikkeltje eigenwijs. succesvol (ja,
Kiekeboe94, 23 jaar · Berg
Voor jou is het heus geen probleem om mij wat in te wijden en jij gaat daarom ook niet extreem veel van mij verwachten. ik pik
Dee10, 23 jaar · Nistelrode
Je moet vrijgezel zijn omdat ik iemand zoek waar ik echt op kan rekenen en niet iemand die naar huis moet omdat zijn vrouw op