Wat ik hoop te vinden in een leuke partner is iemand die vooral eerlijk en oprecht in het leven staat en zegt wat hij denkt. Een lieve levensgenieter met een goede dosis humor! Intelligent en met een hoog aaibaarheids-gehalte ;) Die houdt van mensen om zich heen en lekker sociaal is. Een beetje stoere vent met een eigen mening, die niet over zich heen laat lopen, dus tegengas kan bieden en ruggengraat heeft, maar daarnaast wel een zachte kant heeft. Een volwassen man die nuchter in het leven staat en weet wat hij wel en nog belangrijker soms, niet wilt.
Ik wil maar een ding en dat is een simpele jongen die niet te gecompliceerd is en niet verlangd naar een liefdesrelatie, zeker geen toekomstplannen heeft als trouwen. Ik ben 18 en heb nog een hele leven voor mij. Ik zoek daarom ook iemand die alleen een relatie wil wat over sex gaat. Liefst iemand van rond
Ik hou beslist van een uitdaging als het gaat om games. Je moet mijn uitdagingen accepteren. En ik wil geen enkele klacht van u horen. Je zou de consequenties moeten accepteren. En accepteert me omdat ik een emo ben.