Wat ik hoop te vinden in een leuke partner is iemand die vooral eerlijk en oprecht in het leven staat en zegt wat hij denkt. Een lieve levensgenieter met een goede dosis humor! Intelligent en met een hoog aaibaarheids-gehalte ;) Die houdt van mensen om zich heen en lekker sociaal is. Een beetje stoere vent met een eigen mening, die niet over zich heen laat lopen, dus tegengas kan bieden en ruggengraat heeft, maar daarnaast wel een zachte kant heeft. Een volwassen man die nuchter in het leven staat en weet wat hij wel en nog belangrijker soms, niet wilt.
Je moet zorgzaam zijn en het niet erg vinden dat ik vaak weg ben. Je moet zelf ook wel wat doen in het leven en niet de hele dag thuis zitten want daar heb ik helemaal niets mee.
Op zoek naar plezier en altijd voor een goede tijd. Het maakt niet uit hoe oud je bent, als je maar geil bent en weet hoe je me in bed moet behagen. Waarom probeer je me niet en laten we dit gebeuren?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kimmmmetje, 23 jaar · Poortvliet
Ik ben op zoek naar een leuk (erotisch) chatcontact met een leuke gozer / dame. Ik hoop een leuk iemand tegen te komen.
Theresia, 23 jaar · Knokke-Heist
Ik zoek niet perse iemand die hetzelfde is maar wel een leuke man die met mij mee gaat stappen xxx.
Eefje101, 22 jaar · Zoetermeer
Als je een meisje bent word ik heel erg blij ;). Maar als je een leuke jongen bent, maak ik misschien wel een uitzondering..
Bombergirl, 22 jaar · Noordbroek
Lekker en k***** geil!
XaaliyahhhX, 22 jaar · Cromvoirt
Ik wil gewoon mannen die ook geil zijn! Die energie hebben om mijn gekke geslachtsdrift bij te houden en die weten hoe je een
Suzanneqq, 22 jaar · Nieuwdorp
Ik ben echt wel op zoek naar een rustige jongen. aardig zacht van karakter echt een knuffel denk ik zo.
Anoek03, 22 jaar · Nijmegen
volgt
SportyAimm, 22 jaar · Meise
Nou, als je nu al begrijpt wat ik bedoel, zou je me volledig begrijpen! Ik kan soms een beetje stout zijn, maar misschien ben