Ik kan hier natuurlijk van alles neerzetten maar ach wat maakt het uit. Je kan beter beginnen met me vertellen of je interesse hebt in een geile date met een nymfomane. En dan zien we toch wel of we leuke dingen kunnen doen toch?
Natuurlijk ben ik een vrouw en die zijn niet altijd makkelijk, dus je wilt vast wel wat moeite doen om te overtuigen dat jij de juiste bent voor mij. Ik geef niet om leeftijd, ik wil gewoon voelen dat ik veilig ben als ik bij je ben!
Een beetje leuk is niet leuk genoeg! Ik zoek een man die nét dat beetje extra's heeft. Een man die bij mij die glinsterende oogjes geeft, die de vlinders laten fladderen en bij wie ik het gevoel heb: Dat is mijn ware! Als jij denkt dat wij goed samen zouden passen, vrees dan niet om een bericht te sturen.