Gewoon iemand die mij kan helpen om te leren hoe en wat leuk is om te gaan doen in mijn vrije tijd? Hou je van leuke dingen dan wil ik dat graag weten en doe eens een leuk voorstel?
Vind je het leuk als een meisje een bril draagt? Nou misschien heb ik niet ben ik dan wel de perfecte vrouw voor jou. Je kunt games met me spelen op de computer want daar ben ik echt goed in.
Ik ben op zoek naar iemand die fit en gezond is en die weet hoe je een vrouw de hele tijd gelukkig kunt maken. Als je me goed behandelt, dan doe ik jou hetzelfde.
Ik wil dat jij ook gewoon een simpel en gelukkig iemand bent, zoekende naar iets goeds en groots voor ons beide. Ik zou zo gelukkig zijn als ik jou zou kunnen hebben als mijn partner. Ik ben zo opgewonden om bij jou te zijn en mijn dagen met jou te delen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Irmano, 23 jaar · Geleen
een rijke gast met een vette bak :p nee zo ben ik niet hoor daar ga ik zelf wel hard voor werken!!!
SweetAyana , 22 jaar · Delfzijl
Ik heb een man nodig die simpel is en graag alles voor me doet om me gelukkig te maken. Wie maakt er tijd en moeite voor om bij mij
Vivi95, 22 jaar · Amstelveen
Niet te moeilijk, ben ik ook niet, ik ga echt niet janken als je een keer met een ander neukt, zolang jij mij ook gewoon mn gang
EllynHott, 22 jaar · Kapellebrug
Je bent super relaxed, chill en sweet, met net genoeg attitude en sass om je scherp te houden. Je bent geen opschepperig persoon.
Moisanne, 22 jaar · Antwerpen
Leuk Lief Gezellig!!!! Heb Je Een Auto? :p Liefst Groter Dan Mij Beetje Stoer Mag Wel :p
Jongsletjex, 23 jaar · Turnhout
volgt
LiesjexXxS, 23 jaar · Antwerpen
Volgt
Hartje19, 23 jaar · Utrecht
ieder geval mannelijk, en bij voorkeur een beetje leuk;)