Ik hou van verliefd te zijn. Het windt me op als de man altijd glimlacht en er fris en mooi uitziet. Ik hou ook van middelgrote of mollig grote mannen, en ik hou van knuffelen. Je moet een man met een groot hart zijn om zijn familie en iedereen in nood te helpen.
Ik hou beslist van een uitdaging als het gaat om games. Je moet mijn uitdagingen accepteren. En ik wil geen enkele klacht van u horen. Je zou de consequenties moeten accepteren. En accepteert me omdat ik een emo ben.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Stapbeest, 22 jaar · Alkmaar
feesten disco kroegen je kent ze allemaal al in jou regio. Voetjes gaan de dansvloer zeker op en je houd van mee swingen natuurlijk
Suzanneqq, 22 jaar · Nieuwdorp
Ik ben echt wel op zoek naar een rustige jongen. aardig zacht van karakter echt een knuffel denk ik zo.
Dnyse, 22 jaar · Sittard
Volgt
LovePussyBi2013, 22 jaar · Tilburg
volgt
BraveGirl, 23 jaar · Hengelo
Nu is de seks wel erg slecht bij mij maar daar ga jij wel verandering in brengen. Dat weet ik zeker. Zullen wij echt die perfecte
Layla125, 23 jaar · Ingooigem
een volwassen man die graag een relatie zou hebben met een jongere meid. Een echte heer die eerlijk en verantwoordelijk is.