Je bent lief aardig en rustig, je vind het leuk om dingen te onder nemen en op te zoeken. Je houd van een rustig net opgevoed meisje die soms wel eens een beetje uit de band kan springen..
Ik ben dus wel benieuwd hoe dat gaat, als het een stapje verder gaat dan alleen daten. Wat gebeurt er daarna, en dan bedoel ik niet op lichamelijk gebied maar ik bedoel wat betreft elkaar leren kennen. En de rest komt dan vanzelf wel toch? Hoop van je te horen! :)
Ik hou van verliefd te zijn. Het windt me op als de man altijd glimlacht en er fris en mooi uitziet. Ik hou ook van middelgrote of mollig grote mannen, en ik hou van knuffelen. Je moet een man met een groot hart zijn om zijn familie en iedereen in nood te helpen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
DayLights, 22 jaar · Kapellen
Zijn hier nog leuke jongens die zin hebben in een beetje gezelligheid??
Denise1994, 23 jaar · Delft
Kimmmmmiieeex, 22 jaar · Westervoort
Volgt
Hotlilli, 23 jaar · Berg
Ik ben op zoek naar een neukmaatje die aan de behoeften van een vrouw kan voldoen. ik wil dat hij discreet en leuk en liefhebbend
Trotsemoeder, 23 jaar · Werkendam
Mijn dochter valt wel op echte mannen, maar je mag ook best een zachte kant hebben. Het belangrijkste is dat je lief bent voor
Hott Femm-, 22 jaar · Vinkeveen
Hij moet ontspannen, kalm en een beetje ondeugend zijn. Hard werken, vriendelijk en attent. Houdt van grappen en lachen.
NikkiSoHot, 22 jaar · Meulebeke
Mijn ideale partner heeft een gevoel voor humor, is trouw en slim, stabiel met zijn carrière, attent, zorgzaam,
C4rOxxx, 22 jaar · Arnhem
Ik zoek een optimistische jongen die net als ik opzoek is naar een leuke date.