Ik zoek een man voor een eenmalige date met seks of vaker als blijkt dat we een goede vibe hebben. Ik zoek dus iemand die wel warm wordt van netkousen en mij dat zou willen zien dragen.
Je bent een spontane en vlotte jongeman, je bent zelfstandig en staat op eigen benen....ik nog niet,maar het verschil moet er wezen :P. Ik ga graag uit, maar heerlijk op de bank (bij jou) kan ook best gezellig zijn. Verder ben je verzorgd en je kan een vrouw bijzonder laten voelen. Als jij die man bent, dan
Ik hou van verliefd te zijn. Het windt me op als de man altijd glimlacht en er fris en mooi uitziet. Ik hou ook van middelgrote of mollig grote mannen, en ik hou van knuffelen. Je moet een man met een groot hart zijn om zijn familie en iedereen in nood te helpen.
Jij weet hoe het date gebeuren gaat. Denk nou niet dat ik een avond vol romantiek en weet ik veel wat verwacht hoor. Ik wil graag lekker lachen, gekke dingen doen, grappen maken en een hapje eten lust ik ook wel. Als jij voor het zelfde komt dan kan dat maar een ding betekenen. Een avond vol grappen en grollen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Manoutje, 22 jaar · Haghorst
Jong en zeg maar.....heet! Hahahah
Geencarlien, 22 jaar · Zwolle
Volgt
Sylvana076, 23 jaar · Breda
volgt
SugarrBaby, 23 jaar · Bathmen
I would love to find a man who, like me, likes a lot of sports. I often see couples playing sports together, it seems fun and nice!
Annelie1995, 22 jaar · Groningen
Iemand die ook van kinderen houd vind ik wel belangrijk. Ik wil mij niet in een diepe relatie gooien maar eerst genieten van
Lucy18jaar, 22 jaar · Maastricht
Knap, jong en niet te bang om de leiding te nemen
SlimmeKimmie, 23 jaar · Enschede
Jou hebt jouw vriendinnen liever wat pittiger, je kan het ook gerust verdragen dat ik jou niet blindelings zal volgen! Een
Laurinn93, 23 jaar · Schelluinen
Geen idee over jou haha. Ik val niet op bepaalde types en uiterlijk zegt me ook weinig. Wat mij wel zegt is karakter en dan ga