Ik hou van verliefd te zijn. Het windt me op als de man altijd glimlacht en er fris en mooi uitziet. Ik hou ook van middelgrote of mollig grote mannen, en ik hou van knuffelen. Je moet een man met een groot hart zijn om zijn familie en iedereen in nood te helpen.
Vind je het leuk als een meisje een bril draagt? Nou misschien heb ik niet ben ik dan wel de perfecte vrouw voor jou. Je kunt games met me spelen op de computer want daar ben ik echt goed in.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Manonnne, 22 jaar · Assen
Uiteraard is het een tweerichtingsverkeer, jij kan ook op elk uur van de dag bij mij terecht. Dat kan zijn voor een goed gesprek
De-Gazelle, 22 jaar · Tilburg
Een leuke gozer die ook niet van stappen houdt, die veel liever met z'n tweetjes iets leuks doet. Het zou fijn zijn als je in
X-BeckyDeB-x, 22 jaar · Vorsen
Tegengas kunnen geven en een familie mens
Franniek, 23 jaar · Boxmeer
leuk iemand om mee te chillen. uitgaan, keertje een bioscoop. mag wel een beetje goed uitzien toch?
Seks-datwilik, 22 jaar · Amstelveen
volgt
Djtjaya, 23 jaar · Amersfoort
volgt
StefanyK, 23 jaar · Hoogeveen
Ik zoek iemand die mij begrijpt en mij de tijd geeft. Die geen druk legt op de relatie. Niet perse iemand van mijn leeftijd.