Moet een man zijn die academisch is opgeleid en voorbereid, die graag dans, verdeeld, liefdevol en hij moet zeker trouw aan mij zijn. Hij moet weten hoe hij een meisje goed moet behandelen en moet weten wat ware liefde is.
Een man die mij de tijd kan gunnen, die dat misschien zelf ook wel nodig heeft en het gevoel van verlangen te kunnen opbouwen. Ik weet niet goed of ik iets moet verwachten, heb niet echt een beeld van mijn geliefde of droom prins maar ik hoop wel dat je lief bent.
Jij weet hoe het date gebeuren gaat. Denk nou niet dat ik een avond vol romantiek en weet ik veel wat verwacht hoor. Ik wil graag lekker lachen, gekke dingen doen, grappen maken en een hapje eten lust ik ook wel. Als jij voor het zelfde komt dan kan dat maar een ding betekenen. Een avond vol grappen en grollen.