Een lieve en zachtaardige man, iemand die er voor wilt gaan, die geen spelletjes speelt (behalve gezelschapsspelletjes) maar me op een fatsoenlijke manier behandelt, met respect dus. Waar je woont heeft niet zo'n belang voor mij, ik ben vaak onderweg voor mijn werk dus kom in alle uithoeken van het land.
Ik zou mijn leven ten goede willen veranderen en beginnen te communiceren met een interessante man met wie we gemeenschappelijke belangen zullen hebben. Hier zet ik mijn eerste stap.
Ik weet dat niemand perfect is. Elke persoon is anders, maar ik zou graag een persoon voor mij willen vinden. Natuurlijk heeft elk stel problemen en ik wil ze samen oplossen met mijn man.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Mystooryyyxx, 23 jaar · Deventer
jij mag zijn hoe je bent als je maar lekker bent.
GameGirlEvi, 23 jaar · Almere
Heb je die pik.
Cuddl3Holli3, 23 jaar · Holwerd
Misschien denk je dat je heel knap moet zijn om mijn fotomodel te worden, maar dat is niet nodig hoor. Het gaat er juist om dat
Lofferteje, 22 jaar · Antwerpen
Iemand die me geil en gek kan maken
Victoria1805, 22 jaar · Sittard
Volgt
Littleprincesxx, 23 jaar · Breda
volgt
Suzanneqq, 22 jaar · Nieuwdorp
Ik ben echt wel op zoek naar een rustige jongen. aardig zacht van karakter echt een knuffel denk ik zo.
Moediges, 22 jaar · Huizingen
Een lekkere man met veel ervaring die mij het een en ander op sexueel gebied kan bijbrengen, ik ben jong en leer snel dus haal