Ik zoek een man om seks met me te hebben, dit is gewoon vrijblijvend en niet voor een serieuze relatie. Ik ga nergens om vragen, maar je moet me vertellen wat je nog meer voor mij als man kunt doen!
Je bent een spontane en vlotte jongeman, je bent zelfstandig en staat op eigen benen....ik nog niet,maar het verschil moet er wezen :P. Ik ga graag uit, maar heerlijk op de bank (bij jou) kan ook best gezellig zijn. Verder ben je verzorgd en je kan een vrouw bijzonder laten voelen. Als jij die man bent, dan
Vrolijk, spontaan en je houd van uitgaan. Je wil genieten maar nog geen gezin stichten. Een toekomst opbouwen en helemaal voor mij gaan! Je moet wel van uitgaan houden hoor want dat doe ik het liefste ieder weekend.