Ik ben opzoek naar een slaafje, die met mij nog meer wil uitproberen. Lekker sm om samen een uitdagend spel te spelen. Met de juiste slaaf zou ik graag nog meer mijn grenzen willen verleggen.
De dag dat wij elkaar leren kennen zul jij net als mij nooit meer vergeten. Wat wij hebben is hoop ik echt en daar kan niemand tussen komen. Jij en ik staan altijd voor elkaar klaar en dekken elkaars rug ten alle tijden.
Je houdt van spontane acties, zoals me opeens een dagje mee naar Londen nemen of lekker gaan zwemmen. Je waardeert de kleine dingetjes in het leven, houdt wel van een avondje uit naar een concert of een goed feest, lekker gek doen daar en niet te dronken worden :). Gewoon onszelf zijn en uit ons dak gaan.
Wat ik hoop te vinden in een leuke partner is iemand die vooral eerlijk en oprecht in het leven staat en zegt wat hij denkt. Een lieve levensgenieter met een goede dosis humor! Intelligent en met een hoog aaibaarheids-gehalte ;) Die houdt van mensen om zich heen en lekker sociaal is. Een beetje stoere vent
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Fleurig, 23 jaar · Kalmthout
ik hoop dat je leuk,sportief en spontaan bent. gezellig, makkelijk in de omgang. romantisch, grappig. Niet te banaal...
Move On, 23 jaar · Joure
Jij hebt al wel ervaring met relaties en kan mij wel goed advies geven en je denkt niet alleen aan jezelf.
Victorya12, 22 jaar · Mûnein
Seks is perfect maar ik heb er wel een man voor nodig. Dus laten we de liefde bedrijven en het gewoon doen. Ik wil een man in mijn
Jenn000, 22 jaar · Hasselt
In mijn toekomstige partner - waardeer ik dergelijke functies als oprecht zijn in zijn plannen, dromen en gevoelens. Het
Annj, 22 jaar · Marknesse
Ik ben op zoek naar een vriend die echt een goed gevoel voor humor heeft en waarvan je weet dat hij ook op zichzelf kan staan.
Lilies, 22 jaar · Deventer
volgt
Vanessa 19 Jaar, 23 jaar · Rotterdam
Leeftijd maakt voor mij niet uit. Gaat om de persoonlijkheid van iemand.