Je moet zorgzaam zijn en het niet erg vinden dat ik vaak weg ben. Je moet zelf ook wel wat doen in het leven en niet de hele dag thuis zitten want daar heb ik helemaal niets mee.
Je bent lief aardig en rustig, je vind het leuk om dingen te onder nemen en op te zoeken. Je houd van een rustig net opgevoed meisje die soms wel eens een beetje uit de band kan springen..
Je moet er voor mij zijn als ik mega geil ben! Dat zou ik waarderen. Ik weet dat wij heel veel plezier gaan hebben. Waar wachten we nu op? Laten we snel plezier maken en stout gaan doen!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
EchtFrouke, 23 jaar · Appingedam
x
Karoline199401, 23 jaar · Knokke
Ik zoek een rustige man die geduld met me heeft. Die als hij ergens voor wil gaan en ook daadwerkelijk voor gaat. Zou leuk zijn
Shirxxx94, 23 jaar · Oevel
Een mooie man die gek op seks is, het enige waar ik naar verlang is die man waar ik alles mee kan doen. Ben jij de man voor me?
Badday4me, 23 jaar · Berbroek
Ben jij die aantrekkelijke man, zin heeft in een leuk avontuur? Sportief is, en houd van reizen? Dan zoek ik jou, laten we er
TijgerWelpje, 23 jaar · Herenthout
Ik zoek een leuke man om leuke afspraakjes mee te maken, lekker uitgaan en ergens wat drinken. Je bent een actieve man, lekker
Islla, 22 jaar · Botlek Rotterdam
Een oprechte, serieuze, ruimdenkende persoon, die elke keer verantwoordelijk is, eerlijk tegenover mij en mijnheer die
Toedeledo199403, 23 jaar · Rijssen
Je looks zijn niet belangrijk, als je maar leuk en lief bent, spontaan en grappig en je bent geen bankzitter.
Hott Femm-, 22 jaar · Vinkeveen
Hij moet ontspannen, kalm en een beetje ondeugend zijn. Hard werken, vriendelijk en attent. Houdt van grappen en lachen.