Ben jij die spannende man, waar ik een lange tijd plezier mee kan hebben. Buiten huis maar ook zeker in de slaapkamer. Laten we het leuk houden, de spanning samen opzoeken. Ik hou wel van mannen die goed zijn met hun mond ; )
Je houdt van spontane acties, zoals me opeens een dagje mee naar Londen nemen of lekker gaan zwemmen. Je waardeert de kleine dingetjes in het leven, houdt wel van een avondje uit naar een concert of een goed feest, lekker gek doen daar en niet te dronken worden :). Gewoon onszelf zijn en uit ons dak gaan.
Als je veel dingen voor me kunt doen, zal ik dat allemaal waarderen. Laten we deze speciaal voor ons maken. Ik weet dat dit geweldig voor ons gaat zijn. Ben je klaar om leuke tijd met me te hebben?