Als je veel dingen voor me kunt doen, zal ik dat allemaal waarderen. Laten we deze speciaal voor ons maken. Ik weet dat dit geweldig voor ons gaat zijn. Ben je klaar om leuke tijd met me te hebben?
Gewoon een leuk persoon, meer hoeft voor mij eigenlijk niet. Ja een beetje ervaring dan haha, anders vraag ik me af wat er zal gaan gebeuren, niet veel bijzonders denk ik eigenlijk haha. Ja, een leuk persoon met een beetje ervaring is dus wat ik zoek.
Een man die mij de tijd kan gunnen, die dat misschien zelf ook wel nodig heeft en het gevoel van verlangen te kunnen opbouwen. Ik weet niet goed of ik iets moet verwachten, heb niet echt een beeld van mijn geliefde of droom prins maar ik hoop wel dat je lief bent.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Marliesja, 23 jaar · Jisp
Gewoon ffies kijken wat hier allemaal te doen is!!
Dennis007, 22 jaar · Brunssum
Volgt
NoBarbiepop, 22 jaar · Malle
Vind het niet erg als je een stoere kerel bent. In ieder geval niet iemand die denkt dat ik breekbaar ben of niks kan hebben want
Lovebjs, 23 jaar · Hoek
Xxx
Blaackie, 23 jaar · Blaricum
gaat mij ook nix aan!
Iz2zy, 22 jaar · Merselo
Ik zoek een man die op zoek is naar seks. Ik wil helemaal geen relatie, omdat ik me niet wil binden. Ik ben iemand die ervan houd