Je houdt van spontane acties, zoals me opeens een dagje mee naar Londen nemen of lekker gaan zwemmen. Je waardeert de kleine dingetjes in het leven, houdt wel van een avondje uit naar een concert of een goed feest, lekker gek doen daar en niet te dronken worden :). Gewoon onszelf zijn en uit ons dak gaan.
Ik ben dus wel benieuwd hoe dat gaat, als het een stapje verder gaat dan alleen daten. Wat gebeurt er daarna, en dan bedoel ik niet op lichamelijk gebied maar ik bedoel wat betreft elkaar leren kennen. En de rest komt dan vanzelf wel toch? Hoop van je te horen! :)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Romaissa9504, 22 jaar · Lelystad
Ik verwacht echt niet dat je voor mij op een kamp gaat wonen, wat ik wel verwacht is dat je de Roma cultuur respecteert en mij
MischaMolenaar, 23 jaar · 's-Hertogenbosch
leuke jongens van rond mijn leeftijd. als je ouder bent dan moet je echt wel lekker wezen :p
Nixervan, 23 jaar · Berghem
Ik zoek gezelligheid, lekker kletsen en lol hebben samen. Je bent warm en lief en staat open voor meer dan alleen een leuk contact!
Va-Nora, 23 jaar · Castricum
Ik weet zeker dat als wij een goede klik hebben dat wij een mooie relatie kunnen hebben en dat het voor ons zal werken. Laten
Fleurig, 23 jaar · Kalmthout
ik hoop dat je leuk,sportief en spontaan bent. gezellig, makkelijk in de omgang. romantisch, grappig. Niet te banaal...
MyNameIsSanne, 22 jaar · Amsterdam
Ik zie vanzelf wel, heb niet echt een bepaald type in m'n hoofd.
Dapnhe Sletje, 23 jaar · Amsterdam
je moet nieuwe dingen willen proberen en vooral niet lelijk zijn of ouder dan 30!