Een beetje leuk is niet leuk genoeg! Ik zoek een man die nét dat beetje extra's heeft. Een man die bij mij die glinsterende oogjes geeft, die de vlinders laten fladderen en bij wie ik het gevoel heb: Dat is mijn ware! Als jij denkt dat wij goed samen zouden passen, vrees dan niet om een bericht te sturen.
Gewoon een leuk persoon, meer hoeft voor mij eigenlijk niet. Ja een beetje ervaring dan haha, anders vraag ik me af wat er zal gaan gebeuren, niet veel bijzonders denk ik eigenlijk haha. Ja, een leuk persoon met een beetje ervaring is dus wat ik zoek.
Een nette eerlijke jongen die rustig iets wil opbouwen met mij, ik ben niet alleen maagd ik heb ook nog nooit een vriendje gehad, vanaf de eerste keer elkaars handje vasthouden en de eerste kus zal alles voor mij een nieuwe ervaring in mijn leven zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Clariessah, 22 jaar · Schelle
Je kunt veel dingen met me doen, zoals me naar de film brengen of zoiets. Ik zou willen dat je me ook uitnodigt voor het avondeten.
ColorNova, 22 jaar · Enschede
Ik hou van iemand die heel cool is en gemakkelijk bij me kan zijn. Ik wil iemand die ook schattig is. Ik vind dat zijn aanwezigheid
Margery, 23 jaar · Zaandam
volgt
Julia Single, 22 jaar · Nuenen
sexie
Naiimma, 22 jaar · Frieschepalen
Je gaat me veel leren over wat je hebt geleerd, je zult me alles geven wat ik heb gewenst!
Viktory0, 23 jaar · Bathmen
Ik wil een man ontmoeten die net zo sportief is als ik. Het zal geweldig zijn als we een koppel kunnen worden, we zullen zo perfect
Putthebeat, 23 jaar · Eindhoven
Ik zoek een vent die luistert naar wat ik zeg en gehoorzaamd. Een vent die het niet in zijn hoofd haalt om vreemd te gaan.
Kimmiiee95, 22 jaar · Zoutleeuw
Vlot, regelmatig tijd hebben in het weekend om iets te doen samen met mij. Ik val wel op stoer maar geen over gespierde macho..