Je houdt van spontane acties, zoals me opeens een dagje mee naar Londen nemen of lekker gaan zwemmen. Je waardeert de kleine dingetjes in het leven, houdt wel van een avondje uit naar een concert of een goed feest, lekker gek doen daar en niet te dronken worden :). Gewoon onszelf zijn en uit ons dak gaan.
Ik zou nooit om aandacht vragen, maar je zou het initiatief moeten hebben om dat voor mij te doen, ik ben een verlegen vrouw als het gaat om serieus omgaan met een man, wees alsjeblieft voorzichtig met mij.
Ik wil dat jij ook gewoon een simpel en gelukkig iemand bent, zoekende naar iets goeds en groots voor ons beide. Ik zou zo gelukkig zijn als ik jou zou kunnen hebben als mijn partner. Ik ben zo opgewonden om bij jou te zijn en mijn dagen met jou te delen.
Lief en geduldig ben je, niet gehaast of op een harde manier dingen doen, je wilt me wat bijbrengen over hoe het allemaal te werk gaat tijdens de sex. Ik vind het heel erg spannend allemaal, maar ik heb gewoon geen zin meer om op de 'ware' te wachten want die komt volgens mij voorlopig nog niet. Dus allé
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Beconske, 22 jaar · Essen
Over jou. Ik heb natuurlijk wel een beetje voor me maar goed of dat dan haalbaar is.. beetje stoer niet al te macho, beetje sportief.
May Lin, 22 jaar · Emmeloord
Je moet alle dingen doen die je voor mij kunt doen om goed voor je te zijn. Als je me goed kunt behandelen, zou ik graag veel stoute
Melaniepopje21, 23 jaar · Roermond
Volgt
Ava A, 22 jaar · s-Gravenpolder
Je hebt ondeugende gedachten en je wilt iets stouts met me doen, ik hou niet van langzame of té aardige mannen, ik wil
Noahhhh1995, 22 jaar · Amersfoort
Ik droom van iemand die me zal begrijpen. De enige vrouw die hij nodig heeft. Ik wil iemand die me dierbaar kan behandelen.
Zeeuweboerin, 22 jaar · Vlissingen
Volgt
Ella4u, 22 jaar · Heumen
Waar ik van hou, zijn de mensen die ze kunnen maken als een zegen voor anderen. Ik ben een sterke vrouw, dus je weet hoe je met