Je houdt van spontane acties, zoals me opeens een dagje mee naar Londen nemen of lekker gaan zwemmen. Je waardeert de kleine dingetjes in het leven, houdt wel van een avondje uit naar een concert of een goed feest, lekker gek doen daar en niet te dronken worden :). Gewoon onszelf zijn en uit ons dak gaan.
Ik ben op zoek naar een leuke jongen, waarmee ik leuk kan praten en onze interesses mee kan delen... Misschien word jij wel mijn vriendje als het klikt tussen ons... :D:D:D:D
Je bent lief aardig en rustig, je vind het leuk om dingen te onder nemen en op te zoeken. Je houd van een rustig net opgevoed meisje die soms wel eens een beetje uit de band kan springen..
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Ala-na, 23 jaar · Drogeham
Ik wil nieuwe vrienden ontmoeten. Ik hou ervan om mij te zijn, dus verberg je echte jij niet om mij heen. Ik kijk uit naar uw bericht.
Lovergirlee, 23 jaar · Feerwerd
Je bent in voor een feestje, en je zoekt een leuke meid! Stop dan met zoeken. ;-)
Quincyno, 22 jaar · Leeuwarden
Veel ervaring zou wel fijn zijn maar als je dat niet hebt,dan kunnen we samen wel op zoek gaan naar nieuwe dingen.
Trotsemoeder, 23 jaar · Werkendam
Mijn dochter valt wel op echte mannen, maar je mag ook best een zachte kant hebben. Het belangrijkste is dat je lief bent voor
ShiningEmilyX, 22 jaar · Hoef en Haag
Wil jij me dat extra stukje levensgenot bezorgen? Het lijkt me leuk om wat meer vastigheid te creëren en met een lieve
Desuperleukste, 22 jaar · Bunnik
Ben je lief, spontaan en te vertrouwen? Bedenk een leuke date en ik ga met je mee
Angelxoxo, 23 jaar · Alphen aan den Rijn
Volgt
Manues, 23 jaar · Veenendaal
Ik ben op zoek naar een serieuze verbintenis op lange termijn, omdat ik hoop te trouwen, nou ik veronderstel om te trouwen