Het liefste een man die een echte lolbroek is. Eentje die de kast open trekt en gelijk al ziet welke grapjas hij die dag aan gaat doen. Nou heb ik het alleen over een hij, maar ik kan mij ook prima vermaken met een zij. Samen op een terras zitten en kleppen over van alles en nog wat. En vooral kijken naar allee mensen die voorbij komen lopen.
Bij mag iedereen binnen komen. Ervaren of niet ervaren. Jong of oud en zo kan ik nog uren door gaan. Als je maar zin hebt om spannende dingen met mij te doen. Niet voor een uurtje, maar voor uren want ik hou ervan om het heel lang spannend te maken.
Ik weet dat niemand perfect is. Elke persoon is anders, maar ik zou graag een persoon voor mij willen vinden. Natuurlijk heeft elk stel problemen en ik wil ze samen oplossen met mijn man.