Het liefste een man die een echte lolbroek is. Eentje die de kast open trekt en gelijk al ziet welke grapjas hij die dag aan gaat doen. Nou heb ik het alleen over een hij, maar ik kan mij ook prima vermaken met een zij. Samen op een terras zitten en kleppen over van alles en nog wat. En vooral kijken naar allee mensen die voorbij komen lopen.
Ik hou beslist van een uitdaging als het gaat om games. Je moet mijn uitdagingen accepteren. En ik wil geen enkele klacht van u horen. Je zou de consequenties moeten accepteren. En accepteert me omdat ik een emo ben.
Zullen we doen wat we leuk vinden, rondhangen en samen tijd doorbrengen. Allemaal omdat we elkaar beter willen leren kennen. Is dat ook jouw idee? Ik wil ervoor gaan.