Ik zou nooit om aandacht vragen, maar je zou het initiatief moeten hebben om dat voor mij te doen, ik ben een verlegen vrouw als het gaat om serieus omgaan met een man, wees alsjeblieft voorzichtig met mij.
Je moet zorgzaam zijn en het niet erg vinden dat ik vaak weg ben. Je moet zelf ook wel wat doen in het leven en niet de hele dag thuis zitten want daar heb ik helemaal niets mee.
Ik ben dus wel benieuwd hoe dat gaat, als het een stapje verder gaat dan alleen daten. Wat gebeurt er daarna, en dan bedoel ik niet op lichamelijk gebied maar ik bedoel wat betreft elkaar leren kennen. En de rest komt dan vanzelf wel toch? Hoop van je te horen! :)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
FaabJenne, 22 jaar · Leeuwarden
Natuurlijk heb ik wel eens bij mezelf een beetje geëxperimenteerd maar ik denk niet dat dat echt in de buurt komt van
Lovexxx9404, 23 jaar · Antwerpen
Je bent vrolijk en levenslustig, ik heb geen zin in knorrepotten die in alles iets negatiefs zien of die achter alles iets
Beconske, 22 jaar · Essen
Over jou. Ik heb natuurlijk wel een beetje voor me maar goed of dat dan haalbaar is.. beetje stoer niet al te macho, beetje sportief.
Gekkechick1, 23 jaar · Leeuwarden
Ik ben op zoek naar een hetero heer waarmee ik een gezellige babbeltje kan hebben. Hij moet heel spontaan zijn, charmant en
Suuss94, 22 jaar · Echt
volgt
-BeestisLos-, 23 jaar · Hulshout
Jij bent een leuke vent, in voor seks en daar ook zeker wel voor gaan met me. Ik hou ervan en geniet optimaal als jij dat ook doet.
Yasminax2809, 23 jaar · Blijham
Ik wil iemand die fantastisch kan presteren als het gaat om het de vrouw naar de zin te makken. Ik wil niet zomaar een willekeurig