Je moet geen vaste relatie verwachten van mij. Misschien een paar weekjes hooguit tot ik weer de kriebels krijg. Ik hou van vrijgevochten mannen, vlot, vrij, type casanova, harten jager en dromer tegelijk. Of vraag ik nu teveel? Haha. Nee hoor, lekker jezelf zijn. Doe ik ook.
Een beetje leuk is niet leuk genoeg! Ik zoek een man die nét dat beetje extra's heeft. Een man die bij mij die glinsterende oogjes geeft, die de vlinders laten fladderen en bij wie ik het gevoel heb: Dat is mijn ware! Als jij denkt dat wij goed samen zouden passen, vrees dan niet om een bericht te sturen.
Jij weet hoe het date gebeuren gaat. Denk nou niet dat ik een avond vol romantiek en weet ik veel wat verwacht hoor. Ik wil graag lekker lachen, gekke dingen doen, grappen maken en een hapje eten lust ik ook wel. Als jij voor het zelfde komt dan kan dat maar een ding betekenen. Een avond vol grappen en grollen.