Een gezellig iemand die graag mee doet met van alles en nog wat. Kan hier wel een hele waslijst benoemen maar daar gaan wij samen wel achter komen. Het hoeft ook niet zo te zijn dat wij allebei van dezelfde dingen houden. Als jij graag naar sport op tv kijkt, ga je gang ik vermaak mij wel met wat anders.
Ik zou mijn leven ten goede willen veranderen en beginnen te communiceren met een interessante man met wie we gemeenschappelijke belangen zullen hebben. Hier zet ik mijn eerste stap.
Ik wil dat jij ook gewoon een simpel en gelukkig iemand bent, zoekende naar iets goeds en groots voor ons beide. Ik zou zo gelukkig zijn als ik jou zou kunnen hebben als mijn partner. Ik ben zo opgewonden om bij jou te zijn en mijn dagen met jou te delen.