Het maakt niet uit wat voor een dag je hebt ik zorg er altijd wel voor dat je dag weer mooi zal zijn. Met een paar stevige knuffels en een paar dikke zoenen van mij dan zal alles weer zijn hoe het hoort te zijn.
Waar ik naar opzoek ben? Nouja.. Opzoek, dat klinkt ook weer zo ontmoedigend. Ik sta open voor een leuk contact, en wie weet als die klik er is hoe het gaat uitpakken! Ik kan nu wel veel persoonlijke dingen over mezelf erop gaan zetten, maar ik ga het eens helemaal anders doen denk ik.. Als je de interesse hebt
Je houdt van spontane acties, zoals me opeens een dagje mee naar Londen nemen of lekker gaan zwemmen. Je waardeert de kleine dingetjes in het leven, houdt wel van een avondje uit naar een concert of een goed feest, lekker gek doen daar en niet te dronken worden :). Gewoon onszelf zijn en uit ons dak gaan.