Een nette eerlijke jongen die rustig iets wil opbouwen met mij, ik ben niet alleen maagd ik heb ook nog nooit een vriendje gehad, vanaf de eerste keer elkaars handje vasthouden en de eerste kus zal alles voor mij een nieuwe ervaring in mijn leven zijn.
Lief en geduldig ben je, niet gehaast of op een harde manier dingen doen, je wilt me wat bijbrengen over hoe het allemaal te werk gaat tijdens de sex. Ik vind het heel erg spannend allemaal, maar ik heb gewoon geen zin meer om op de 'ware' te wachten want die komt volgens mij voorlopig nog niet. Dus allé
Zullen we doen wat we leuk vinden, rondhangen en samen tijd doorbrengen. Allemaal omdat we elkaar beter willen leren kennen. Is dat ook jouw idee? Ik wil ervoor gaan.