Een man die mij de tijd kan gunnen, die dat misschien zelf ook wel nodig heeft en het gevoel van verlangen te kunnen opbouwen. Ik weet niet goed of ik iets moet verwachten, heb niet echt een beeld van mijn geliefde of droom prins maar ik hoop wel dat je lief bent.
Je bent lief aardig en rustig, je vind het leuk om dingen te onder nemen en op te zoeken. Je houd van een rustig net opgevoed meisje die soms wel eens een beetje uit de band kan springen..
Een leuke jongen of man die naar de toekomst wil kijken. Iemand die echt iets op wil bouwen en daar ook de tijd voor wil nemen. Als je dan ook nog een romantisch bent, lucky me.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kellygeileleeuw, 22 jaar · Antwerpen
ben een sociale meid met een geil kantje.
XMaddiehX, 22 jaar · Marknesse
Ik heb een man nodig die me alles kan laten doen om me dingen te laten proberen die ik nog nooit heb geprobeerd. Ik wil iemand
Chantelle, 23 jaar · Utrecht
Niet al te serieus
DiamondStyle , 22 jaar · Deurne
Kom maar eens praten ;) .. #( -_-)(-_- )# Ik zoek niets speciaals, ik laat het eerder op mij afkomen.
Essymee, 22 jaar · Etten-Leur
Als jij er goed uit ziet, niet kleiner bent dan ik en een jongen van je woord bent dan wil ik met je daten.
Muisjuh94, 23 jaar · Rumst
Een poes ben ik zeker en door het spinnen ben ik ook een ster in verleiden. Laat jij je lekker gaan en doen we wat we fijn en lekker
Adoreen, 23 jaar · Ossenwaard
uhm, ja op zoek ben ik...ja lol naar wat? gezellige nieuwe vrienden? waaronder een leuke jongen hahah mensen om gezellig
Jerichi, 22 jaar · Antwerpen
eenn leuke aardge jongen die ook van stappen houd. hij moet goed met me vrienden om kunnen gaan en een goed kledingstijl hebben.