Jij weet hoe het date gebeuren gaat. Denk nou niet dat ik een avond vol romantiek en weet ik veel wat verwacht hoor. Ik wil graag lekker lachen, gekke dingen doen, grappen maken en een hapje eten lust ik ook wel. Als jij voor het zelfde komt dan kan dat maar een ding betekenen. Een avond vol grappen en grollen.
Je bent ook sexy en geil, je kunt beter geweldige dingen leren kennen dan ik, ik hou van nieuwe dingen en ook het verkennen, zou het erg vinden om samen met mij nieuwe dingen te proberen? Het zou geweldig moeten zijn, toch ?!
Ben jij een verzorgde man die in staat is een conversatie inhoud te geven, ben jij lief en spontaan van aard. Zin in gezelligheid en spanning een dolletje? Vind jij dat ik hiervoor geschikt zou zijn wat word jou volgende stap ik ben zeer nieuwsgierig.