Een lekker makkelijk iemand in de omgang. Jij maakt je niet snel druk en laat alles op je af komen. Je bent wel verantwoordelijk maar houdt ook van impulsieve dingen. Jij vindt het prettig als een meisje haar eigen mening heeft en zelfstandig is.
Iemand die het niet erg vind dat ik nog ergens stiekem een vriendje heb, leuk en spontaan is en vooral zin heeft in een leuke tijd! Ben je een beetje avontuurlijk en er niet vies van bent om nieuwe dingen uit te proberen? Hier komen! Hihi
Zou graag een gewone kerel willen ontmoeten die begripvol is, respectvol, liefdevol, ruimdenkend, beetje nederig, vriendelijk en uiteindelijk mij accepteert voor wie ik ben. Ik heb nu alles opgeschreven wat ik een beetje in een man zoek, dus zullen we snel even gaan kletsen?