Ik zoek een man, die zelfverzekerd is, zelfvertrouwen uitstraalt, niet bang is om ook emotie te tonen, intelligent is, die er goed verzorgd uitziet, het fijn vindt om bij elkaar te zijn, maar ook zeker zijn eigen leven heeft. Iemand waar ik vooral veel mee kan lachen, die een beetje weet hoe het leven in elkaar zit , die niet bang is om een goed gesprek te voeren, maar ook zomaar kan kletsen over niets. Gewoon iemand die er onvoorwaardelijk voor me is en ik voor hem, iemand om bij thuis te komen, om voor te zorgen, om van te houden, no matter what.
Je bent geil en je wil geile spannende dingen met mij doen, laat me voelen hoe hard en groot je pik is! Ik wil gewoon weten hoe jij een jonge dame met weinig ervaren op haar gemak weet te stellen en stevig weet te neuken!
Ik ben gek op chillen en lekker relaxed te zijn, maar ik heb nog niets gevonden waar ik van denk wow dit is het! Woon nog niet zo lang hier. Dus iemand die mij kan vertellen waar de plek is waar ik moet zijn?