Ik was een gescheiden vrouw, zonder kinderen. Ik wil hertrouwen. Ik wil een volwassen liefhebbende heer ontmoeten. Ik hou van een man die begrijpt en vergeeft. Ik ben hoopvol voor een stabiele relatie. Ik wil naar huis gaan in een huis waar ik de familiegeest en liefde voel.
Iemand die het niet erg vind dat ik nog ergens stiekem een vriendje heb, leuk en spontaan is en vooral zin heeft in een leuke tijd! Ben je een beetje avontuurlijk en er niet vies van bent om nieuwe dingen uit te proberen? Hier komen! Hihi
Je bent een leuke en lieve jongen die van een praatje houd maar net als mij veel dingen doet met vrienden, lekker uitgaan of bijvoorbeeld wat drinken. Verder kan je tegen een jongedame die een mening heeft en houdt van af en toe een goede discussie! Durf je de discussies met mij aan? ;-)