Een gezellige vrolijke man die nog altijd geniet, graag leuke dingen doet en niet saai op de bank wilt blijven hangen. Ik ben niet veel eisend maar verzorgd, warm en lief daar kan ik al heel wat mee.
Kan jij mijn wilde kant uit me krijgen, en ben je vooral lief, open, spontaan en hou je van lachen dan denk ik dat wij met elkaar in contact moeten komen. Verder hou ik van goed geklede mannen die toch al wel het stukje volwassen in hun hebben.
Je valt op blond met blauwe ogen en dan in het bijzonder op mij en schaamt je er niet voor dat je vriendin op een bakfiets rijd. En als je dan ook een beetje romantisch bent, lief en nog niet de leeftijd hebt bereikt dat je mijn vader had kunnen zijn dan ben jij wie ik zoek