Ik zoek naar een positief ingestelde man die verdraagzaam is en mij flink aan het lachen kan brengen. Voorlopig mailcontact om hem zo beter te leren kennen en misschien later wat serieuzer als het klikt tussen ons.
Ik probeer hier je alle dingen te geven die je van me wilt. Ik weet zeker dat dit goed voor ons zal zijn. Ben je nu klaar voor mij? Ik ben hier voor jou. Laten we geweldige dingen doen als we elkaar ontmoeten.
Een man lief maar ook sexy. Iemand waar ik mee kan praten maar ook veel plezier mee kan hebben in bed. Een single man, die positief in het leven staat,.
Durf je achter op de motor of heb jezelf een motor,dan zoek ik jou. Ik ben natuurlijk niet alleen opzoek naar een passagier, ik wil het gewoon leuk hebben samen!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Aurelie X, 27 jaar · Leeuwarden
Jij bent iemand die niet snel oordeelt en mijn verhaal wel begrijpt. Misschien gebonden of juist vrij en op zoek naar plezier.
Zaria, 27 jaar · Hasselt
Dit gaat misschien heel gek klinken, maar zelfs tijdens mijn mondelinge examen wist ik beter wat te melden dan nu. Heb echt
Nummertje69, 27 jaar · Hasselt
Je hebt een lekkere lul, Weet m ook te gebruiken.
MelisTijger, 27 jaar · Delft
volgt
Thea48, 26 jaar · Munkzwalm
Ik ben eigenlijk heeeeel makkelijk, ik zoek gewoon een leuke gast die op zijn tijd lekker stout is met me. Ik hou van lekker
Xxmarijn, 26 jaar · Helmond
je moet wel erg lief zijn ;)
Sky1991, 26 jaar · Alblasserdam
Ik heb iemand nodig die een dikke huid heeft en in staat is om met mijn pittige kant om te gaan, misschien ben je zelf een beetje
Geannie, 26 jaar · Groningen
Ben jij die tijger die ik zoek en mijn fantasie kan waarmaken?