Een gezellige vrolijke man die nog altijd geniet, graag leuke dingen doet en niet saai op de bank wilt blijven hangen. Ik ben niet veel eisend maar verzorgd, warm en lief daar kan ik al heel wat mee.
Een leuke man of vrouw die van een lolletje houdt, niet te snel op zijn/haar teentjes getrapt is, zeker tegen een geintje kan en er zelf ook heel wat maakt. Jij bent niet een zeikerd, maar lekker spontaan en doet waar jij zin in hebt.
Je valt op blond met blauwe ogen en dan in het bijzonder op mij en schaamt je er niet voor dat je vriendin op een bakfiets rijd. En als je dan ook een beetje romantisch bent, lief en nog niet de leeftijd hebt bereikt dat je mijn vader had kunnen zijn dan ben jij wie ik zoek