Een lat-relatie zou voor mij het beste werken. Een aantal dagen per week (of het weekend) samen door brengen en voor de rest hebben we elk ons eigen leven. Ik zoek een lieve en attente man die ik kan vertrouwen.
Ik hou van mannen met een gevoel voor humor, die me gemakkelijk kunnen begrijpen en ook willen begrijpen. Ik hoop iemand geweldig en ondeugend te ontmoeten!
Je hebt een idee van wat ik probeer te zeggen, bent gevoelig genoeg voor wat ik wil, wees niet grof als we in het openbaar zijn en respecteer me alsjeblieft zoveel mogelijk.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Debbycreamy, 27 jaar · Hendrik-Ido-Ambacht
Mag ik vragen wat ik weten wil?
Karintje91, 26 jaar · Balen
Ik hou van mannen die voor zichzelf kunnen zorgen, er goed uit zien en eerlijk zijn in alles wat ze doen. Hou ook van open mannen
PiLee, 26 jaar · Antwerpen
leuke mensen, misschien als het kan nog wel een toffe gozer :p
Anoniempjee, 27 jaar · Houthalen
Je kan discreet met mijn situatie omgaan en zoekt net als ik sex. Je bent single, hebt een leuk leven en wilt me daar ook in laten
Fionaappeltje, 26 jaar · Baarlo
Iemand die mij aandacht kan geven en mij niet het gevoel geeft dat ik maar een object ben. Een lieve maar bovenal eerlijke man
Sheila 1, 26 jaar · Eefde
Iemand die me accepteert zoals ik ben. Kijk naar mij en zie de persoon die ik ben. Leer me kennen en laat mij jou leren kennen.
Alexandria1991, 26 jaar · Aspelare
Je moet wel heel actief zijn en als ik zeg dat we naar een bepaalde plek gaan, vertel me dan direct of je wel of niet kunt komen!