Op zoek naar een leuke date en misschien dan later meer;):$ Ik zoek het liefst iemand die niet ouder is dan 28 tenzij je heel leuk en rijk bent haha ;)
Herken je het gevoel? Ik hoop het wel anders dan kan ik natuurlijk lang zoeken maar dan gaan wij niks worden. Het is toch ook heerlijk om alles samen te delen? Ik moet zeggen dat ik er echt aan toe ben om me te binden.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
AmyAmore11, 26 jaar · Hasselt
Ik heb iemand nodig die veel in mij te bieden heeft. Wie kan een heleboel dingen doen om me gelukkig te maken? Wie is er altijd
Kiaana, 26 jaar · Bonheiden
niet saai, gezellig, leuk, spontaan, vriendelijk. Heb jij al deze kenmerken dan ben ik op zoek naar jou
Pacific, 27 jaar · Maasmechelen
Sportief zijn, genieten van alles in het leven. Lekkere spanning aan kunnen
BZV, 27 jaar · Zuidveen
Jij ziet het wel zitten om met een echte Hollandse boerenmeid eens goed los te gaan. Lekker ruimdenkend en misschien vindt
Ryleeeh, 27 jaar · Baaium
Ik ben op zoek naar iemand waarbij ik mezelf kan zijn en die altijd voor mij wil zorgen natuurlijk wil ik hem veel liefde terug
Bedriegmeniet, 27 jaar · Bottelare
Nou, eigenlijk dus wat je al in mijn stukje hebt kunnen lezen, je mag best soms stoer zijn hoor ;-) maar niet altijd ok?!
MeMerle, 26 jaar · Leeuwarden
Ik zoek een open persoon en geen gesloten boek, een boek is immers gemaakt om te lezen en niet om dicht te blijven, nietwaar?
Lekkerelott9001, 27 jaar · Marknesse
Spontaan en gek, doen waar je zin in hebt. Spreekt jou dat aan? En als je zelfstandig bent vind ik dat wel helemaal top. Niets