Ik val op donkere mannen. Stoer, tikkeltje eigenwijs, humor, relativerend, zelfstandig. Iemand die een klik voelt bij het lezen van mijn profiel. Verder kijk ik wel wie er zich aanmeldt. Een reactie krijg je zo wie zo.
Stinkend rijk!!! :p Grapjuuhhh!! Zolang je maar niet op kamers woont of nog bij je moeder want dat is zo lame! Voor de rest als je maar lekker makkelijk bent en tegen een stootje kunt. vertel me niet dat ik lekker ben, dat weet ik zelf ook wel :p
Je bent een erg sexy man die romantisch en intiem met de juiste vrouw weet om te gaan. En dat betekent mij, lol. Ik wil meer ervaren dan alleen een oppervlakkige relatie, dus ik wil dat we exclusief zijn met elkaar en niemand tussen ons.