Ik zoek een leuke man die ook houd van romantiek. een lekker wijntje en een filmpje maar ook uit eten gaan en gezellig samen koken. Kortom: gewoon samen een mooi leven opbouwen.
Op zoek naar de man van je dromen, het uiterlijk is voor mij niet het belangrijkste ding, het belangrijkste ding is de kwaliteit van de mens en zijn innerlijke wereld!
Je moet lief en altijd respectvol zijn, ik hou van oprechte mensen en mensen die eerlijk zijn over wie ze zijn. Dus doe alsjeblieft niet alsof je alles bent wat je niet bent!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Nud3 Britney, 26 jaar · Sluis
Het type van niet lullen maar afspreken. Zo ben ik zelf ook. Je moet wel een beetje sexy zijn en dol zijn op intens knuffelen.
Gammie, 27 jaar · Houtem
Ik hou van de leuke gezellige knuffelachtige en vooral gekke grappige jongens. Niet te stoer maar wel leuke initiatiefnemers.
Nadezda, 27 jaar · Den Haag
Volgt
SunnyMichh, 27 jaar · Dendermonde
Ik ben op zoek naar een volwassen man die een meisje zoals ik kan begrijpen. Misschien kunnen we zien hoe deze vriendschap
Aline4u, 27 jaar · Niehove
Je moet me serieus behandelen, veel lol met me maken, altijd lachen en positief zijn, ik ben heel leuk om mee om te gaan dus we
Rosemaria, 26 jaar · Desselgem
Ben je avontuurlijk en doe je graag nieuwe dingen, ben je niet bang iets experimenteels te doen als het gaat om seks, want ik
Lally91, 26 jaar · Almelo
Jij en ik en heel veel seks, alleen maar in mijn hoofd en ook het beste wat er is. Ik wil alleen een man voor seks en als je hetzelfde
Sad1e25, 26 jaar · Leuven
Ik ben op zoek naar een geweldige minnaar die bij mij zal zijn tot mijn tijd is gekomen. Ik zal je het beste leven geven dat je