Ben jij een leuke man die uit de omgeving komt of bereid is om te reizen? Voel jij je aangesproken wat mijn profiel betreft? Laat dan wat van je horen. Ik ben niet direct op zoek naar een vaste relatie, maar als de vonk overslaat, ben ik bereid voor alles
Kan jij mijn wilde kant uit me krijgen, en ben je vooral lief, open, spontaan en hou je van lachen dan denk ik dat wij met elkaar in contact moeten komen. Verder hou ik van goed geklede mannen die toch al wel het stukje volwassen in hun hebben.
Een leuke man met een warm hart die een lach op zijn gezicht heeft en een twinkeling in de ogen. Iemand met een goed gevoel voor humor met wie ik kan lachen maar ook kan huilen. Iemand die in is voor spontane acties, maar ook lekker onderuit op de bank kan hangen.