Houd jij ook meer van mooie lingerie dan een vrouw helemaal naakt te hebben dan heb je bij mij de meeste kans. Ik ben benieuwd wat jij het mooiste vind, Kant of geen kant enz.
Je moet in zijn voor een geintje en ook wel positief in het leven staan. Je houd van lachen en kan genieten van de kleine dingen in het leven. Je mag iets ouder of jonger zijn dat is voor mij geen probleem. Als je er maar verzorgd uit ziet en eerlijk bent. Kortom gewoon een leuke man en geen brombeer.
Ik hou van mannen met een gevoel voor humor, die me gemakkelijk kunnen begrijpen en ook willen begrijpen. Ik hoop iemand geweldig en ondeugend te ontmoeten!
Ik wil dat je klaar voor me bent. Ik hoop dat dit het begin is van iets geweldigs voor ons. Gaan jullie me nu hierheen sturen? Laat mij niet doorgeven.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Bedriegmeniet, 27 jaar · Bottelare
Nou, eigenlijk dus wat je al in mijn stukje hebt kunnen lezen, je mag best soms stoer zijn hoor ;-) maar niet altijd ok?!
Zaliennde, 27 jaar · Elsloo
Als je bereid bent om bij mij te zijn, zal ik al die fijne dingen echt waarderen, ik weet zeker dat dit het begin zal zijn van iets
Egyptlady, 26 jaar · Zoetermeer
Volgt
Adriaanna, 27 jaar · Utrecht
Ben jij ook net zo spontaan als ik? Zullen we elkaar verrassen met een leuk uitje? Eerst mag de één wat verzinnen
5ophie23, 27 jaar · Diphoorn
De man die ik wil in bed is een man die van seks houdt en weet wat een vrouw wil. Ik ben er vrij zeker van dat we alles kunnen hebben
OliveSweet, 27 jaar · Hertme
Zoek jij net als mij een leuk speelmaatje dan moet je mij dat zeker laten weten. Dan kunnen wij als we het samen goed kunnen vinden
Vajenn0610, 26 jaar · Dwingeloo
Een man die kan houden van wat ik voor hem kan doen. Een man die me altijd zal vragen om hem gelukkig te maken. Een man die meer
Coby1991, 26 jaar · 's-Gravenhage
Een man bereid om gewoon plezier met mij hebben en zal iets heel leuks doen! Als je tijd voor me hebt, kun je alles doen wat je