Veel seks en lekker genieten, ik wil het graag en dat is het voornaamste. Ik vind een naakt mannenlichaam meer dan aantrekkelijk. Ik hou van een heerlijke tijd met een mooie man. Dan wel in bed... Mag ik jou het bed in sleuren?
Je bent een erg sexy man die romantisch en intiem met de juiste vrouw weet om te gaan. En dat betekent mij, lol. Ik wil meer ervaren dan alleen een oppervlakkige relatie, dus ik wil dat we exclusief zijn met elkaar en niemand tussen ons.
Je hebt een idee van wat ik probeer te zeggen, bent gevoelig genoeg voor wat ik wil, wees niet grof als we in het openbaar zijn en respecteer me alsjeblieft zoveel mogelijk.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Gellss, 26 jaar · Hardenberg
Ik denk echt vaak aan seks en het is nu wel tijd voor wat actie. Ik heb iemand nodig die vaker dan 1 keer wilt. Het zou mij heel goed
LeukemeidSingle, 26 jaar · Leuven
enlighten me...
Emily, 27 jaar · Veenendaal
Ik hou van niet te drukke mannen, rustig is best ok... wat ouder vind ik ook niet erg hihihi... stuur je me snel een berichtje?
Jerrah, 27 jaar · Laar
Een eerlijke man. Dat is alles. Elke vorm , kan ik aan. Het doet me denken, is er iemand zo eerlijk als degene die ik zoek? Ik hoop
Kaarsbijjeraam, 27 jaar · Halsteren
Je hebt ook een of misschien dan wel meerdere slechte ervaringen gehad en je wilt je niet direct weer in een relatie storten.
Chattergirl, 27 jaar · Leeuwarden
Ik zou graag iemand willen ontmoeten met wie ik leuke dingen kan ondernemen, kan lachen, met wie ik gezellige gesprekken
Angy1990, 27 jaar · Heerlen
Volgt
Ipodminigirl, 26 jaar · Leuven
Goodlooking, grappig, en natuurlijk wel een beetje verzorgd.