Uiterlijk en leeftijd is niet zo belangrijk. Ik heb wel mannen gehad die ouder dan mij waren en ook wel jonger. Belangrijker vind ik het dat u ook single bent en serieus opzoek. U ben geen jaloers type en bent niet opvliegend. U vind het leuk om samen te genieten van al het moois wat het leven ons brengt!
Ik wil niks blijvends, een paar keer afspreken en seks hebben met elkaar maar verder niks. Ik hou sowieso al niet van verplichtingen maar ik zoek zeker geen vaste minnaar. Je praat niet al te veel over mijn vriend of jouw partner (als je die zou hebben), laat ons het gewoon oppervlakkig houden.
Als je besluit mij een bericht te sturen, lees dan wel eerst goed mijn profiel. Ik wil dat we wel een klik hebben. Denk je dat wij samen vieze dingen kunnen doen?
Je moet in zijn voor een geintje en ook wel positief in het leven staan. Je houd van lachen en kan genieten van de kleine dingen in het leven. Je mag iets ouder of jonger zijn dat is voor mij geen probleem. Als je er maar verzorgd uit ziet en eerlijk bent. Kortom gewoon een leuke man en geen brombeer.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Zonnestraaltje, 27 jaar · Goes
Ben jij nieuwsgierig geworden na het lezen van mijn stukje? Ik wil je heel graag leren kennen dus aarzel niet contact met me
Bimeisje23, 27 jaar · Nijmegen
Leeftijd is onbelangrijk sta overal open voor
Giaahnna, 26 jaar · Benschop
Ik heb een man nodig die kalm is en gemakkelijk dingen kan nemen, een aantrekkelijk uiterlijk heeft die me de hele nacht kan
Kussertje, 26 jaar · Axel
Je bent niet al te groot gebouwd want dat ben ik zelf helaas ook niet..
Nikita 1990, 26 jaar · Aalst
Volgt
BestSadie, 26 jaar · Beerse
Een stoute man die geil is en me lekker kan neuken. Ik wil meer weten en veel seks hebben op één dag! Ik weet dat
Dordtgirl21, 26 jaar · Dordrecht
hoop een leuke meid te ontmoeten (en of jongen), laat wel duidelijk zijn dat ik geen relatie zoek, en het moet wel een beetje
1711Jaicee, 27 jaar · Almelo
Als je op zoek bent naar een dame die bereid is om al je seksuele behoeften te bevredigen, zoek dan niet verder want ik ben er